Sinds ik een Prins LPG-systeem in mijn Nissan Qashqai heb liggen, ingebouwd door Autoservice R&R in Meerssen, wil ik niet meer anders!
Eén van de voordelen is de besparing op mijn brandstofkosten. Benzine: €1,79/L versus LPG: €0,89/L (in Nederland). Het is vooral voordelig aangezien ik aan de Belgische grens woon en daar nóg goedkoper LPG kan tanken dan in Nederland. Mijn schoonfamilie woont in Engeland, dus de familiebezoekjes zijn een stuk goedkoper geworden nu mijn Nissan Qashqai op LPG rijdt! Ik heb drie jaar geleden de keuze gemaakt om LPG in te laten bouwen. Dit was een makkelijke keuze met dank aan een Groupon-actie. Dankzij de Groupon-actie bespaarde ik namelijk ook nog eens veel op de inbouwkosten. Ik zou het rijden op een LPG-systeem van Prins zeker aanraden.
Meer ervaringen lezen? Dan kun je hier terecht!
Prins, onderdeel van Westport Fuel Systems Netherlands B.V., is opgericht in 1986 als ontwikkelaar en fabrikant van kwalitatief hoogwaardige alternatieve brandstofsystemen om auto’s op LPG (autogas) of CNG (aardgas) te laten rijden. Het Nederlandse bedrijf is wereldwijd een toonaangevende speler in de automotive industrie.
Prins is onderdeel van Westport Fuel Systems Inc.
Westport Fuel Systems Netherlands
Jan Hilgersweg 22
5657 ES Eindhoven
Telefoon: 040-2547700
E-mail: sales@prinsautogas.com
Copyright 2013 - 2025 Westport Fuel Systems Netherlands